PZU

Barbara Bal-Smaciarz, Kazimierz Smaciarz Skawina ul. Żwirki i Wigury 12

O nas

Agencja ubezpieczeniowa PZU S.A.

zdjecia (3)działająca w Skawinie w województwie małopolskim zajmuje się obsługą ubezpieczeń dla osób prywatnych oraz firm.

Oferta naszych usług skierowana jest do wszystkich z Państwa, którzy oczekują sprawnej i profesjonalnej pomocy w zakresie doboru optymalnych warunków ubezpieczeniowych.

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku ubezpieczeń sprawiło, że dokładnie poznaliśmy meandry branżowe i wypracowaliśmy swój niezawodny system pracy.

Dla nas najważniejszy jest człowiek. Dokładamy starań, aby nasi Klienci wiedzieli, że słusznie pozostawili sprawy ubezpieczeniowe w naszych rękach.

Pracujemy rzetelnie i z zaangażowaniem, co zostało  wysoko ocenione  przez firmę  ubezpieczeniową i przekłada się na zadowolenie Klientów z wybranego wariantu umowy ubezpieczenia. Dodatkowo lokalizacja przy parkingu to gwarancja wygodnego zaparkowania auta, nawet w czasie dużego nasilenia ruchu.

 

Nasza praca polega na komunikacji i zrozumieniu potrzeb naszych Klientów, a następnie na doborze rozwiązania dostosowanego do możliwości.

Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty!